TBR APRILTym razem witamy kwiecień! Mam nadzieję, że z pogodą będzie lepiej niż w poprzednim miesiącu, bo  co chwilę chorowałam. Jak nie gardło to zatoki... ale cóż mówi się, że w marcu jak w garncu. Gdzieś we mnie istnieje promyk nadziei, że w kwietniu częściej napotkamy się na lato niż na zimę ;)
Okej, przyznaję- pierwszy raz w życiu będę planować co dokładnie muszę przeczytać w miesiącu. Nigdy nie planowałam za bardzo co będzie moją lekturą, ale patrząc na ogrom zaległych książek muszę to zrobić. Na blogu będę starała również się dodawać więcej postów, lecz nie jest to obietnica- wiadomo, obowiązki ważniejsze.

PLANUJĘ PRZECZYTAĆ:

1. Najgorszy człowiek na świecie
2. Czerwona Królowa
3. Troje
4. Chłopiec w pasiastej piżamie

Książki wyżej wymienione będą moimi pewniakami w tym miesiącu, lecz mam nadzieję, że na inne znajdę czas ;)


PREMIERY! :) 

 FILM

KSIĄŻKA

TYTUŁ: Biorąc Oddech
AUTOR: Rebecca Donovan
SERIA: Oddechy #3
DATA PREMIERY: 8 kwietnia 2015
OPIS WYDAWCY:
Po trudnych przeżyciach najpierw z dręczącą ją ciotką, a następnie z uzależnioną od alkoholu matką, Emma zupełnie odcięła się od tego, co było. Ale tylko pozornie. Ma nowe życie i nowych znajomych w Kalifornii, a mimo to każdego dnia ścigają ją te same wspomnienia. Broni się przed natrętnymi głosami z przeszłości, również za pomocą tego, czego tak się brzydzi – alkoholu. Tak rozpaczliwie próbuje zapomnieć i ochronić bliskich przed sobą samą…
TYTUŁ: Duff
AUTOR: Keplinger Kody
DATA PREMIERY: 8 kwietnia 2015
OPIS WYDAWCY:
Siedemnastoletnia Bianca ma lojalne grono przyjaciół, dosadne poczucie humoru i niezawodny wykrywacz głupoty i pozerstwa. Wesley, bezczelny licealny podrywacz, szczególnie działa jej na nerwy. Tym bardziej, że uważa ją za Duff – dziewczynę z drugiej ligi, tło dla ładniejszych koleżanek. Mimo że Wes ją wkurza, jest nim zaintrygowana. Zaczynają się spotykać. Jego męski punkt widzenia pozwala Biance zrozumieć, że nie musi się wstydzić swoich uczuć i wyglądu. Okazuje się, że Wes, największe szkolne ciacho, ukrywa kłopoty z poczuciem własnej wartości, a atrakcyjne przyjaciółki Bianki też mają kompleksy.

TYTUŁ: Girl Online
AUTOR: Zoe Sugg
DATA PREMIERY: 8 kwietnia 2015
OPIS WYDAWCY:
Pod nickiem Girl Online Penny dzieli się na blogu najskrytszymi myślami o przyjaźni, chłopcach, szkolnych dramatach, swojej szalonej rodzince i atakach paniki, które skutecznie komplikują jej życie.
Kiedy sprawy osobiste Penny przybierają naprawdę zły obrót, rodzice zabierają ją do Nowego Jorku. Tam Penny poznaje Noah – przystojnego gitarzystę. Zaczyna się w nim zakochiwać, co szczegółowo opisuje na swoim blogu.
Ale Noah też ma pewien sekret. Sekret, który może doprowadzić do ujawnienia tożsamości Girl Online i bezpowrotnie zniszczyć największą przyjaźń Penny.A wy macie jakieś kwietniowe plany? Wyczekujecie jakiejś premiery książki lub filmu? ;)


CZYTELNICZEGO WIECZORU ŻYCZĘ! 

Share this: