Worth the Fight

TYTUŁ: Worth the Fight
AUTOR: Vi Keeland
SERIA: MMA Fighter #1
WYDAWNICTWO: Kindle Edition 
KATEGORIA: Literatura współczesna
STRONY: 378


Ten moment wraca i prześladuje cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Po prostu kiedy myślisz , że w końcu odnalazłeś drogę, aby zakopać to wszystko gdzieś w głębi siebie, wchodzi do brzydkiej głowy i jesteś w punkcie wyjścia. Z powrotem w bólu. Żalu. Poczuciu winy. A uzdrowienie musi się zacząć od początku.                                                                                                                                                               Elle ma na pozór wspaniałe życie: dobra praca którą kocha, wspaniałe mieszkanie i faceta, z którym jest od dwóch lat, ale... to jest dla niej nudne, lecz stara się zachować pozory, tak jest bezpieczniej dla niej i dla innych. Wszystko jest takie same, Willa, z którym się spotyka bardziej uważa jako przyjaciela niż chłopaka, lecz uważa to jako dobre, bo wszystkie inne emocje są zbyt niebezpieczne. Jej przeszłość jest doskonałym dowodem na to, co może się stać kiedy stracisz kontrolę.

Przewidywała, że jej życie będzie takie same już zawsze, lecz to się zmieniło gdy do jej biura prawniczego wszedł Nico Hunter- mega przystojny i mega seksowny zawodnik MMA. Jego przeszłość również nie należała do najłatwiejszych i ona o tym wie. Dla Nica nie miało znaczenia, że sędzia nazwał to czystym trafieniem, to już zawsze będzie go prześladować, a on nigdy nie będzie już taki sam. Od razu między nimi istnieje jakieś przyciąganie. Elle boi się tego, jak jej ciało reaguje, gdy Nico znajduje się w pobliżu. Emocje są złe, tym bardziej, że to przecież on bywa nazywanym: Nico łamacz serc. Poza tym co wspólnego mogą mieć napakowany zawodnik MMA i piękna pracownica biura prawniczego? Dużo więcej niż może się wydawać...
 Czy Elle zachowa tak długo trzymane życie pod kontrolą, dla kogoś takiego jak Nico łamacz serc Hunter? Czy ich przeszłość stanie na przeszkodzie? Czy odnajdą w sobie uśnieżenie w bólu?

Jest to historia pełna bólu i poczucia winy, pokazuje, że życie nie zawsze jest takie jakie się wydaje, że ludzie nie zawsze są tacy na jakich wyglądają. Książka mówi również o drugiej szansie, każdy ma taką i tylko od nas zależy czy ją wykorzystamy.

Jako, że lubię książki, gdzie bohater jest tajemniczy, ta mi się podobała i spokojnie mogę ją polecić osobą, którzy lubią takie historie. Książkę znalazłam przypadkiem w internecie z nieoficjalnym tłumaczeniem ;)

A co wy myślicie o tej książce?

Share this:

, , , , , ,